Onkos minkälaisia kokemuksia kyseisestä sarjasta? Kertokaa vaan ruusuja ja risuja, olisin kiinnostunut kuulemaan kommentteja :)
dermosil-tuotteet
tirlittan
5925
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Hyviä! Sopii ainakin minun iholle. Olen käyttänyt nestesaippuaa, huulirasvaa, käsivoidetta ja tavallista ihorasvaa. Ja olen tyytyväinen myös hintaan... Huonoa sanottavaa MINULLA ei ole.
KANNATTAA KOKEILLA!
Lemppareita:
Meikinpoistoliinat- poistaa myös kunnon iltameikin ja voimakkaan silmämeikin
Mustaherukka suihkugeeli-tuoksu on erittäin ihana ja mieto
Ihonhoitovoide E(hajustettu)- erittäin hyvä vartalovoide, ei jätä rasvaista pintaa
Primo deo suihke- kainalot pysyy kuivina koko päivän
Lakka body voide(hajustettu)- erittäin hyvin kosteuttava ja hyvä tuoksu
Risut:
Kavojen kuorintavoide- haisee oksennukselle
Vadelmanaamio- ihan turha
Olen käyttänyt monia ko. sarjan tuotteita ja olen ollut niihin erittäin tyytyväinen. Hinta/laatu kohdallaan. Kasvojen pesuvaahtoon olen jäänyt "koukkuun"!
En ole vielä kokeillut, mutta tutustuin jonkin aikaa sitten sarjan nettisivuihin ja hyvältä vaikuttaa. Tosi halpoja tuotteita, mutta eivät sisällä mineraaliöljyjä, silikoneja eivätkä kaikki hajusteitakaan. Kasvoille käytän luomukosmetiikkaa, mutta saatan tilata jossain vaiheessa Dermosilin vartalovoiteita yms. Kaverit ovat kehuneet kovasti Dermosilin tuotteita.