"Känniseksi"

pakko saada?

Olen 26v mies, pitkäaikaisesta suhteesta jokunen aika sitten eronnut. Ongelmana on epätyydyttävä seksielämä. Kyllähän nuori komea kaveri aina silloin tällöin halutessaan baarista naisen yöksi vierelleen saa, mutta eipä se kovinkaan tyydyttävää ole. Kun on kokemusta seksistä parisuhteessa, niin känniset panot eivät kyllä tunnu juuri miltään siihen verrattuna.

Oikeastaan aivan sama olisi jos ei baarista ketään kotiin toisikaan, mutta jostakin syystä tulee aina joskus tunne, että on "pakko saada", vaikkakin tietää, että se ei välttämättä ole kovinkaan tyydyttävää.

Kysymys kuuluukin, että miten seksielämästä voisi saada vähän tyydyttävämpää? Siis sinkkuna, ei mitään parisuhteita.

5

6955

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nimetön

      Hanki vakipano. Periaatteella "kävisikö neidille seksi säännöllisesti seuraavat puolivuotta?" Oppii tuntemaan toisen paljon paremmin ja seksi on turvallisempaakin.

      Itse rakastuin muutama vuosi sitten, enkä ole päässyt siitä yli. Olen hoidellut seksin puolesta vuodesta vuoteen vakipanoilla, mikä onpaljon mukavampaa kuin tilapäisviritykset.

    • Baariraija

      Juo vähemmän.

    • Nainen0

      Vakipano on hyvä ratkaisu.
      Mut hyvän löytäminen ei aina niin helppoa.
      Itselläni on sellanen :-).
      Tosi namu.

      • sen vakipanon

        olen jo vähän varttuneempi poikaviikari, ollut joskus aviossakin.
        nyt olis tarvetta sille vakipanolle.
        kerro missä se on.


      • naikkonen'

        mullakin on vakipano,ja toimii erinomaisesti,ollut jo lähes vuoden.Turvallista;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe