Ripset

Vaihdoin aikoja sitten kynsien puremisen ripsien repimiseen ja nyt ennen niin kauniit ja tuuheat ripseni näyttävät ihan kauheille. Kasvavatko takaisin? Entäs jos on juurineen lähtenyt niin nyt näytän kaljusilmälle lopun elämääni? Kiitos vastauksista. :>    
1515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyl mä uskoisin et ne kasvaa... =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bohemian kirjoitti:

Vaihdoin aikoja sitten kynsien puremisen ripsien repimiseen ja nyt ennen niin kauniit ja tuuheat ripseni näyttävät ihan kauheille. Kasvavatko takaisin? Entäs jos on juurineen lähtenyt niin nyt näytän kaljusilmälle lopun elämääni? Kiitos vastauksista. :>    

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu