Minulla

.



































































































































































































































































































































































































































.
seisoo
61121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Meitäkin kiinnostaa.

Äänestä

tuota minulle...nyt en pysty muuta ajattelemaankaan- TAAS!Ja nyt on vielä ilta.

Äänestä
  • kyllä luovuttaa sen sinulle.

    Äänestä

  • mies. kirjoitti:

    kyllä luovuttaa sen sinulle.

    Ja olen siitä hyvin surullinen vaikka täällä vitsailenkin välillä. Pitää keventää ettei tunnu niin raskaalta. Kun olisi niin paljon aannettavaa ja hyvänä pitäisin, jos vain saisin.

    Äänestä

  • ei miestä ;( kirjoitti:

    Ja olen siitä hyvin surullinen vaikka täällä vitsailenkin välillä. Pitää keventää ettei tunnu niin raskaalta. Kun olisi niin paljon aannettavaa ja hyvänä pitäisin, jos vain saisin.

    olisi sinulle paljon annettavaa. Ja monta kertaa...

    Äänestä

  • mies. kirjoitti:

    olisi sinulle paljon annettavaa. Ja monta kertaa...

    ettei se kuitenkaan mene niin..jos nyt treffaisimme, tillanne olisi hyvin väkinäinen. Eihän tiedä millainen toinen on, kohtaavatko kemiat. Parasta se on silloin kun tapaa ihmisen ja kemiat kohtaa ja sitten jos tapahtuu yhtyminen ilman tällaista suunnittelua. Siis spontaani seksi on parasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies. kirjoitti:

.



































































































































































































































































































































































































































.
seisoo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu