Eternal tears of sorrow

Eternal tears of sorrow julkaisi tässä uuden levyn hiljattain ja olisin kiinnostunut kuulemaan kommentteja kyseisestä levystä? kannattaako käydä ostamassa? minulla on chaotic beauty josta olen pitänyt kyllä kovasti, onko samantyylinen?
2563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ETOS julkaisi viimeisimmän ''A Virgin and a Whore'' -albuminsa vuonna 2001, eli hiljattain ei välttämättä sovi tässä yhteydessä.

Ko. bändi on myös ollut ''hajonneena'' vuoden 2001 jälkeen, mutta taas kasassa. Uusi levy ''Before the Bleeding Sun'' ilmestyy huhtikuussa.

Äänestä

Kyllä kannattaa. Ei uusin albumi tosin ole juurikaan samanlainen kun chaotic mut todella tarttuvia biisejä löytyy. Itse kuitenkin suosittelen virgin and the whore albumia, se on paras.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hevimuru kirjoitti:

Eternal tears of sorrow julkaisi tässä uuden levyn hiljattain ja olisin kiinnostunut kuulemaan kommentteja kyseisestä levystä? kannattaako käydä ostamassa? minulla on chaotic beauty josta olen pitänyt kyllä kovasti, onko samantyylinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu