yhä vaan krapulaa

tuli sitten eilen vedettyä ruokaa niin paljo,että tänään aivan kauhea olo...oksettaa ja kaikki ruoka etoo,tulee paastopäivä pakostakin.miten weeze?oletko käyny välillä vaa`assa?
1311
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huomenna viimeinen päivä vissykuuria, mahtavaa! Tänään oli pakko repsahtaa ja ostin 2 lakupötköä. Vaaka näyttää 3,5 kiloa vähemmän kuin 6 päivää sitten. Nyt olen oikeastaan siinä tilanteessa, että loput läskit saisi kiinteyttämällä aika hyvin pois. Jatkan kuitenkin sitä toista kuuria vielä sen viikon ja katsotaan sitten uudestaan miltä näyttää tuon suhteen :) Meinaatko itse jatkaa smt?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


smt kirjoitti:

tuli sitten eilen vedettyä ruokaa niin paljo,että tänään aivan kauhea olo...oksettaa ja kaikki ruoka etoo,tulee paastopäivä pakostakin.miten weeze?oletko käyny välillä vaa`assa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu