Mitä tässä voisi tehdä, kun ihastus lähti kauaksi... Ei oo Suomessa, jotta vois tavatakaan. Puhelin on, mutta soittaa ei viitti ja ei ees raskikaan, kun tietää ulkomaille soittelun olevan kallista. Ei viittis hirveenä viestiäkään laittaa. Ite oon omasta aloitteesta jonkin laittanu, mies ei koskaan ekana, vaan vastannu pelkästään. Muuten mies kyllä otti ensi askeleen minuun tutustumisessa, mutta minä sitten sen jälkeen muut...
Mitä voisi tehdä??
8
649
Vastaukset
- riippuu vähän
Miten kauaksi aikaa lähti ja mitä on sitä ennen tapahtunut. Vähän kuulostaa siltä että kannattais ehkä kärsiä ja unohtaa.
- nerdnina
No skypet, meset on keksitty siksi ettei tarvi soitella. Pääseekö se tyyppi koneelle? Jos ei,laita sille joku söötti korusähke (Ystävänpäivä tulossa)... Älä jää murehtimaan, tee jotain asian hyväksi.
- enymore
se pani sua jo,siis ei sitä enää kiinosta.
- kaukana..
eipä pannut. että semmosta vaan.
- jos nainen ei ENAA kiinosta
kaukana.. kirjoitti:
eipä pannut. että semmosta vaan.
Ite oon omasta aloitteesta jonkin laittanu, mies ei koskaan ekana, vaan vastannu pelkästään"
no sitä ei taida kiinostaa enää pätkääkään vaikkei sua ollutkaan vielä paneskellut,kun noin käyttäytyy. - valitettavasti vaan on
jos nainen ei ENAA kiinosta kirjoitti:
Ite oon omasta aloitteesta jonkin laittanu, mies ei koskaan ekana, vaan vastannu pelkästään"
no sitä ei taida kiinostaa enää pätkääkään vaikkei sua ollutkaan vielä paneskellut,kun noin käyttäytyy.vastaa vain viesteihin muttei soita eikä laita niitä itse,tarkoittaa oikeasti ettei kehtaa sanoa sulle suoraan ettei enää kiinosta mutta,haluaa olla kohtelias ja toivoo, että itsekin tajuat sen kun se ei omaaloitteesti ikinä mittää sulle viestitä.
- kaukana...
valitettavasti vaan on kirjoitti:
vastaa vain viesteihin muttei soita eikä laita niitä itse,tarkoittaa oikeasti ettei kehtaa sanoa sulle suoraan ettei enää kiinosta mutta,haluaa olla kohtelias ja toivoo, että itsekin tajuat sen kun se ei omaaloitteesti ikinä mittää sulle viestitä.
kun kysyn sitä viestissä, että kiinnostaako sitä vielä tutustua, niin se ei siihen vastaa mitään. Ihan muuta vastaa kyllä. Mitäs tämä on?
- belivit
kaukana... kirjoitti:
kun kysyn sitä viestissä, että kiinnostaako sitä vielä tutustua, niin se ei siihen vastaa mitään. Ihan muuta vastaa kyllä. Mitäs tämä on?
Eivät vastaa mitään sitten kun miehellä on toisia naisia kierroksissa...kun ei oo aikaa tutustua sinuun,eikä anna vastausta tuohon kysymykseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi383682Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal313250- 692888
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak912730- 351748
Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no811709- 241539
- 281517
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k231484- 281478