löysin

petyin

Löysin naisen treffipalstalta. no joo oltiin 4 kuukautta kunnes siin aina vähän väliä löytyi suhteen aikana kaikkea pikku totuuksia joita nainen itse lateli ja mit pikkulinnut perästä. Nainen kyllä näytti et on tosisaan tai niin ajattelen.. tai sit en.. minun kanssaan mut hänen menneisyytensä oli raju.en päässyt yli niistä ja erosimme.

1. oli harrastanut ryhmäseksiä
2. oli harrastanut seksiä useasti naisen kanssa
3. oli antanut rahasta
4. oli antanut monelle tuntemalleni henkilölle 5kpl
5. oli pettänyt ja jäänyt kiinni
6. harrastanut muitakin nettituttavuuksia
7. minä rakastuin häneen ja kun nämä kaikki kuulin
oli hänestä vaikea erota kaikesta huolimatta ja en eroon päässyt kun vasta vaikean riidan kautta.

voi olla varma et jatkan tällä treffipalstalla mut en kyl tositarkoituksella. mut profiilissani en sitä näytä, niinku ei näytänyt exänikään.

Et sillee.......

7

1936

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kostaa

      miten voi pettymyksen ,viedä syyttömälle seuraavalle , syytön kaikkeen,ilmanko niitä kateran tuntusia liikaa

    • sirkku

      mä löysin miehen,

      petyin..

    • ihmettelee nyt

      Tuosta kohdasta 6.
      Oliko harrastanut siis muitakin nettituttavuuksia yhdessäollessanne?
      Muut jutut oli ehkä aika huimia juttuja monelle mutta et kai siis meinannut, että ennen sinua ei olisi saanut tutustua netin kautta kehenkään?
      Vai tapasitteko jossain muualla kuin täällä s24:ssa?

      • no joo

        Eikö naisella olisi saanut olla menneisyyttä ollenkaan?

        Mitä väliä sillä on mitä on tehnyt aiemmin, ennen sinua, jos teidän suhde muuten olisi toiminut?

        ei käsitä.


    • tilastollisesti

      ihminen rakastelee elämässään noin 3-5 ihmisen kanssa.on toki niitä,jotka rakastelevat vain yhden tai kahden kanssa,jotkut sitten useamman.mutta tilastot kertovat näin.

      eli jos tämä nainen on rakastellut jo viiden miehen kanssa,ehkä hänelle riittää sitten joku jonka kanssa hän tekee sitä loppuelämänsä,siis yksi ja sama kumppani hautaan asti.

      on ehkä parempikin rakastella ns. sinkkuna,eli ennen vakisuhdetta monien kanssa,kun harrastaa sitä naimisissa ollessaan? tämä viimeksi mainittu kun on kovin suosittua nykyään.ehkä sinäkin haluat naisen,joka on rakastelunsa rakastellut vieraiden kanssa,kuin naisen joka harrastaa sitä teidän avioliittonne aikana?

    • mättää?

      Luepa tuo viestisi uudelleen. Ihan totta.

      Onko niin, että naisen pitää olla hyvä sängyssä, mutta hänellä ei saa olla kokemusta?

      Jos et kestä sitä, että toisella on menneisyys, on ihan oikein olla yksin. Jokaisella aikuisella ihmisellä on menneisyys. Kysymys on OMASTA itsetunnosta. Minä olen hyvä, se riittää. Jos toinen on paha/huono, en halua häntä. Jos hänkin on hyvä, mitä menneistä?

      Muista mitä vanha kansa sanoo: Naisen tavara on tehty käytettäväksi, eikä se käytöstä pahasti kulu. Aina sitä jää hevoskuorma hautaankin...

      • marly

        Ymmärrän kyllä ensimmäistä kirjoittajaa, nuo teot kyllä kertoo ihmisestä aika paljon, hänen moraalistaan ja arvoista. Eli en mä halua miestä joka on harrastanut vastaavaa... yök! Se on mun mielipide ja pidän sen vaikka tääl onkin vapaamielisiä jotka hyväksyy kaiken. Mä en!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      40
      3741
    2. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      33
      3314
    3. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      69
      2938
    4. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      91
      2780
    5. Miks tän meidän

      Rakkauden on pitänyt olla näin vaikeaa?
      Ikävä
      35
      1798
    6. Mitäs nyt sijoittajat?

      Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no
      Maailman menoa
      82
      1766
    7. muista olla

      VAROVAINEN! m
      Ikävä
      24
      1609
    8. Elän vastoin

      Kaikkia arvoja kun en pysy sinusta erossa.
      Ikävä
      28
      1557
    9. Onneksi on edes yksi kuva

      Susta mitä voin välillä ihastella ja kaipailla sua😔
      Ikävä
      29
      1539
    10. Olisitpa se hellä

      Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k
      Ikävä
      23
      1524
    Aihe