Guitar pro

Sellasta kysysin että: Voiko Tolla ohjelmalla opetella basson soittoa eli että ruutun tulisi kitaran kielien sijasta basson kielet ja jos voi niin miten??
3747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi siinä vaihtaa kielten määrää 4-12 kielen väliltä. Se on hyvä kitaran ja basson soiton harjotteluun suosittelen.Ja täältä kappaleita:

www.mysongbook.com

Äänestä

Helpoimmalla pääset kun lisäät raidan (track), aukeaa valikko, josta voit valita basso ja standardi viritys. Nuottiviivastokin vaihtuu bassoavaimelliseksi.

Äänestä
  • Eikö äitisi ole keittänyt sinulle puuroa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


jkL kirjoitti:

Sellasta kysysin että: Voiko Tolla ohjelmalla opetella basson soittoa eli että ruutun tulisi kitaran kielien sijasta basson kielet ja jos voi niin miten??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu