Jep tästähän täällä on jauhettu ihan kulutukseen saakka, MUTTA, olis semmonen kysymys että jos en laita tuota tuotetta muutakuin vartalolle, en siis kasvoille, enkä kaulalle, niin kuinka iso ero niiden välillä silloin näkyy, näyttääkö ihan pelleltä, kun vartalo on ihan päivettynyt ja naama ihan kalpea, vai näkyykö mitään eroa edes?
DOVE SUMMER GLOW
again=E
1605
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
...ensimmäisen levityskerran jälkeen tule mitään liian suurta rajaa. Jos tuote epäilyttää voithan laittaa sitä pienelle koealueella johonkin "näkymättömään paikkaan". Mutta sen voin sanoa että Summer glow päivettää äärimmäisen kevyesti - mikä on sen paras ominaisuus - sekä tietysti edullinen hinta.
Omasta puolestani tuotteen huonoiksi ominaisuuksiksi sanoisin sen että rasva jättää ihon vähän ikävän tuntuiseksi (tahmeaksi) ja ainakin minä sain kasvoihin näppyjä tuotteen levittämisen jälkeen - kokeilin muutaman kerran ja olen vakuuttunut että näpyt tulevat just tästä rasvasta.
Lancomellahan on kasvoille tarkoitettu tosi kevyt päivettäjä: Hydra Flash Bronzer. Hintakin on kyllä aika suolainen, noin 40 €. Tiedättekö muut hyviä kevyitä päivettäjiä kasvoille?