sellasia sinisiä tiukkoja farkkuja, jotka istuu hyvin peppuun! On meinaan tosi seksikkään näköiset noin niinkuin takaapäin katsottuna näin Miesnäkökulmasta! O`le !!!
Naiset
käyttäkää
4590
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sinun takiasi vai? Hehheh...
valitettavasti vaan langanlaihat naiset näyttää hyviltä tommosissa housuissa että keep one dreaming. paitsi jos haluut anorektikon kainaloos
Itse en ole todellakaan langanlaiha, vaan normaali, sopusuhtainen nainen, joka treenaa säännöllisesti. Tuollaiset housut sopii tosi hyvin, kun on hyvänmallinen peppu (jonka useimmat varmasti saavat, jos viitsivät treenata!). Mulle sopii suurin osa Onlyn, Veromodan, H&M:n yms. farkuista tosi hyvin, poislukien ne matalavyötäröisimmät, joita en tosin ole edes kokeillut. Varmaan sopisi muistakin merkeistä, mutta en opiskelijana mitään kalliita farkkuja viitsi ostaa.
samaa mieltä, näin naisnäkökulmasta. sellasia on kyllä vaikea ostaa kun jo ensimmäisellä pesukerralla ne menettävät muotonsa ja roikkuvat rumasti :/
ei varmaan kaikki, mutta esim. onlyn.