ystävänpäivä

eli siis haluisin muistaa yhtä poikaa(melkein jo poikaystävä) ystävänpäivänä, mutta miten? Olisiko tyhmä idea ostaa hänelle ja minulle elokuviin liput? Ei olis ehkä sitten liikaa lässynlässysöpöilyä, vaan kertoisi että haluaisin viettää aikaa hänen kanssaan.. miten miehet suhtautuisitte tällaiseen lahjaan ystävänpäivänä? muita ideoita?
5692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Suosittelen että ostat poikaystävällesi Hustlerin. Näin osoitat että "ymmärrät" häntä. Muutama kynttilä voisi olla paikallaan, sikäli mikäli hän niitä anaaliinsa haluaa työntää.

Hyvää ystävänpäivää Sinullekin.

Äänestä
  • Aika katkera melkein nelikymppinen näytät olevan. Miehet on mahtaneet loukata aika pahasti elämän varrella. Miksi antaa periksi?

    Äänestä

käskemään lähteä poikien kanssa kaljalle tai muuhun illanviettoon.he ovat hänen ystäviään.kaikki nuo lässytykset ovat ihan syvältä sieltä.Ihan samaa lässytystä ovat nuo elokuvaliput verrattuna kynttilä-ja muuhun söpöilyyn.

Äänestä
  • ikävä temppu tuottaa sellainen pettymys poikaystävälleen juuri ystävänpäivänä. Koska todennäköisesti suurella osalla hänen ystävistään on kotona tyttöystävät, jotka kiljuvat suklaata, hartiahierontaa, läheisyyttä, hellyyttä ja laatuaikaa, koska on ystävänpäivä. Eipä taida kovin moni kaveri kaljalle päästä, kun ei eukoilta heru lupaa.

    Äänestä

  • todella kirjoitti:

    ikävä temppu tuottaa sellainen pettymys poikaystävälleen juuri ystävänpäivänä. Koska todennäköisesti suurella osalla hänen ystävistään on kotona tyttöystävät, jotka kiljuvat suklaata, hartiahierontaa, läheisyyttä, hellyyttä ja laatuaikaa, koska on ystävänpäivä. Eipä taida kovin moni kaveri kaljalle päästä, kun ei eukoilta heru lupaa.

    Leffaliput vois olla tosi hyvä idea. En usko, että kovinkaan moni mies jaksaa ilahtua nalleista tai suklaasta, yhteinen aika on sitä parasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimosa kirjoitti:

eli siis haluisin muistaa yhtä poikaa(melkein jo poikaystävä) ystävänpäivänä, mutta miten? Olisiko tyhmä idea ostaa hänelle ja minulle elokuviin liput? Ei olis ehkä sitten liikaa lässynlässysöpöilyä, vaan kertoisi että haluaisin viettää aikaa hänen kanssaan.. miten miehet suhtautuisitte tällaiseen lahjaan ystävänpäivänä? muita ideoita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu