onko missään jäärataa

alueella uusikaupunki-rauma alueella johon vois mennä hiukan "reenaan" siviiliautolla....
1193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ottaa yhteyttä johonkin paikalliseen autourrheiluseuraan (RUA? rauman urheiluautoilijat, tai jotain sinnepäin) toden-näköisesti heillä on tiedossa joku paikallinen jokkis yms. rata jossa he järjestävät joskus mahdollisuuksia testata omia (kilpa)autojaan,
yleensä sekaan mahtuu jokunen "siviili"auton testaaja varustukseen kuuluu pakollisena kypärä,
näin ainaki täälpäi suomee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sladd kirjoitti:

alueella uusikaupunki-rauma alueella johon vois mennä hiukan "reenaan" siviiliautolla....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu