Naiseni rikkoi sydämeni

Rakastin häntä

Jos nainen sanoo yhtäkkiä että hän haluaa olla nyt yksin, niin miten se on oikeasti tulkittava? Yhdessä ollaan oltu ja valtavasti häntä rakastin. Yhteisiä suunnitelmia oli. Sitten hän tahtoo yhtäkkiä ja nopeasti lopettaa kaiken. Ei muka halua enää olla yhteyksissäkään! Onko hänellä toinen mies ollut jo kiikarissa? Siltä se ainakin tuntuu...

3

1386

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • make60

      just muijiin tapa, merkit.on koettu,aluks olaan yhes ja muija lepertää sit loppuu->toinen äijä .

    • tirlittan

      Tekstistä ei selvinny kauanko ootte ollu yhdessä ja lähtikö nainen heti ilmoitettuaan asiasta, mutta sen verran voin naisena sanoa, että jos kyseessä oli toinenn mies, nii sitä on suunniteltu jo kauemman aikaa.Puntaroitu hyviä ja huonoja puolia. Toki kummallista jos nainen ilmoittaa asian tuosta vaan ja pakkaa kamansa ja häipyy..
      itelläni on sellanen tilanne, et oon varoitellu miestä useampaan otteeseen, että jos asiat ja järjestys ei suhteesssa muutu, niin lähden (toki oltu yhdessä jo pian 7v.). Ensimmäisenä oma miehenikin epäili et mulla on joku toinen mies, mutta sydämestäni voin vannoa, ettei ollut!Ei pahaan oloon kolmatta osapuolta tarvita..

      Vaikea kuitenkin sanoa mitään satavarmaa tuosta sun tilanteesta,mutta mielestäni naisellasi on velvollisuus kertoa syy lähtemiseen. Ei ketään voi dumpata ihan tuosta vaan kertomatta syytä MIKSI.Yritä nyt vain ottaa yhteyttä ja pyytää selvitystä. Voimia ja jaksamista sulle!!!niin ja hyvää huomista ystävänpäivää!!

    • Sivusta seurannut

      Jotenkin tuntuu tutulle, eräs tuttavani on seurustellun elokuusta asti rapussaan asuvan naisen kanssa, suhde on räiskyvä, välillä rakastellaan ja nauretaan ja on niin mukavaa, välillä nainen sanoo että haluaa olla yksin, ei päästä miestä sisälle eikä vastaa puhelimeen. Sanoo että ei halua olla tekemisissä. Sitten taas hetken "mussutettuaan" menee miehen kanssa saunaan ja rakastelee. Mies on aivan ällikällä päähän lyöty, ei tajua miksi näin.

      Tulee mieleen haluaako nainen näytellä välillä vaikeasti tavoiteltavaa, vai haluaako että mies raivoisasti häntä tavoittelee. Saa siitä jotain tyydytystä mahdollisesti? Käsittämätöntä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      138
      3799
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      336
      2944
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1845
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1588
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1069
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      914
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      854
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      754
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      698
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      56
      697
    Aihe