Wituttaa

Mua vi-wituttaa !

Onko muita kohtalotovereita?
3931
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

fiilikset..

Äänestä

jos otetaan tuo kirjaimellisesti... siis panettaa ihan vietävästi :P

Äänestä

juuri avasin pullon keskaria.Kun täältä löytää ihmisen,jonka kanssa synkaa,niin se ei toiselle riitä.Hän se notkuu yhä profiilissa.Tämä on syvältä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihree ihminen kirjoitti:

Mua vi-wituttaa !

Onko muita kohtalotovereita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu