Hemmottelua ?

Onko kenelläkään mitään vinkkejä kuinka voisi hemmotella itseään? tarkoitan erilaisia kasvonaamioita tai vastaavia.. :) onko kukaan kokeillut koskaan hennesissä myytäviä kasvo- sekä hiusnaamioita, ovatko ne "laadukkaita"? kaikki vinkit ja konstit tervetulleita! :)
1288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen kokeillut yhtä hennesin pussinaamiota, en tykännyt yhtään eivät ole laadukkaita. Itsensä hemmotteluun kuuluu minulla ainakin sauna, kasvojen kuorinta ja naamio.Body shopista löytyy muutamia ihan kivoja naamioita ja itselläni käytössä jojoba kuorinta, tykkään kovasti.Samoin lancomella oikein laadukkaita ihonhoitotuotteita.Muista myös perusteellinen hiustenhoito (hiusnaamiot yms.) ja vartalonkuorinta! garnierin vartalonkuorinta on hyvää ja edullista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Brunette** kirjoitti:

Onko kenelläkään mitään vinkkejä kuinka voisi hemmotella itseään? tarkoitan erilaisia kasvonaamioita tai vastaavia.. :) onko kukaan kokeillut koskaan hennesissä myytäviä kasvo- sekä hiusnaamioita, ovatko ne "laadukkaita"? kaikki vinkit ja konstit tervetulleita! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu