Nyt se on sitten vahvistettu että Venom tulee tuskaan, eli pakkoreissu edessä.
Venom tuskaan
18
1893
Vastaukset
- fsgs
mitä sitten?vitsi koko bändi..ja toivottavasti kuolet sitä ennen homo!!!!!!!!!!!!
Bändi sano mitä sanot poseri. Jaa ei mulla ainakaan mikään homoja vastaan ole. Astu sinäkin vaan ulos kaapista niin ei tee niin kipeää sisältä.
- Jussi
hell_patrol kirjoitti:
Bändi sano mitä sanot poseri. Jaa ei mulla ainakaan mikään homoja vastaan ole. Astu sinäkin vaan ulos kaapista niin ei tee niin kipeää sisältä.
Osu ja uppos; Saanen Siteerata kommenttiasi tulevaisuudessa?
- Sälli
kuole tyhmyytees. Venom est #1. Kaikki paskaa Venomin jälkeen!!!!!!!!!!!!!!!!
- Abaddon
Voe jessus, Carpathian Forestit, Burzumit ja muut Gorgothit täyttä paskaa, no soul. Venom aloitti tyylilajin ja sen myös lopettaa halutessaan.
Vähän respetiä, man!!!!
- Lemmy73
V*tun hienoa, eikun sinne prkl! :)
- Cryptic
eipä sitä enää muita tarvitakkaan :p
- TOTCFUARTD
Niinpä. Kaukaisen nuoruuteni tärkein yhtye. Tuleva keikka olisikin sitten peräti toinen kerta kun vaivautuvat tänne Pohjan perille - valitettavasti eivät kuitenkaan siinä klassisessa, Oikeassa kokoonpanossaan. "Metal Black" on sinänsä ihan kelvollinen julkaisu, mutta pelkkä Cronos ei tee Venomia... Niin, ja onhan sinne Tuskaan tulossa Celtic Frostkin. Jos molemmat ryhmät esiintyisivät samana päivänä, saattaisi vanhakin vaivautua paikalle.
- demonius
On muutes aika makee skitta sul, patrolli! Mikäs kitara onkaan kyseessä?
http://irc-galleria.net/view.php?nick=hell_patrol&image_id=15787108
Mitä helvettiä tossa tapahtuu? :S Kokovartalokuva ois voinu olla selvempi.Esp ltd f50 ttm. Ja johan minä kerran olen jo vastannut että se on suomalaisesta homopornoleffasta. En muista mitä siinä tapahtuu.
- svärjepojke
hell_patrol kirjoitti:
Esp ltd f50 ttm. Ja johan minä kerran olen jo vastannut että se on suomalaisesta homopornoleffasta. En muista mitä siinä tapahtuu.
onko kyseessä ihan kotiporno vai onko se jostain kunnon leffasta, jos on niin minkä nimisestä? mistä sen saa hommattuu?
svärjepojke kirjoitti:
onko kyseessä ihan kotiporno vai onko se jostain kunnon leffasta, jos on niin minkä nimisestä? mistä sen saa hommattuu?
Kyllä ihan kotiporno video, mutta kyllä se maksua vasten lähtee sinulle.
- minäviä
hell_patrol kirjoitti:
Kyllä ihan kotiporno video, mutta kyllä se maksua vasten lähtee sinulle.
monella irtoo?
minäviä kirjoitti:
monella irtoo?
Se ei kyllä halvalla lähde kun on vielä leikkaamaton versiokin eikä siitä oo kopioita.
Todellakin!!
...tajuton tää vuos 2006. Harvinaisen paljon hyviä keikkoja ja myös levyjä, mitä odottaa. Huhtikuussa imestyy Venomin Metal Black ja kesällä saadaan bändi vielä Suomeenkin, ihan tajutonta...järkihän tässä menee! ;) Tuskaa odotellessa kevät menee mukavasti Sepulturaa, In Flamesia, Anthraxia ja King Dimondia ihmetellessä.
Ja tietääkö neiti että W.A.S.P.:kin on tulossa sauna open airiin ja siellä on myös Twisted sister ja Queensryche :D Pakkohan nekin on nähdä.
hell_patrol kirjoitti:
Ja tietääkö neiti että W.A.S.P.:kin on tulossa sauna open airiin ja siellä on myös Twisted sister ja Queensryche :D Pakkohan nekin on nähdä.
oon tienny jo jonkin aikaa :) ihme, kun siitä ei ole täällä keskustelua...oon vähä arka aloittamaan itse...mutta saunaan ollaan menossa!! vaikka väkisin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1525683Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1673744"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1393428Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m383235Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492786Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.612343- 242280
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2362263Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk941862Ehkä mä ymmärrän sua nyt
Paremmin kuin silloin aikoinaan. Kaikkia jännitteitä, joita on täytynyt tulla sun taustasta. Oot ollut aika rohkea elämä51342