daihatsu rocky

onkos tietoo kyseisen kulkupelin muuttamisesta huolto autoksi...mitä pitää muuttaa yms.?
2649
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse katsastin ns. pitkän rokin huoltoautoksi. Takapenkit pois ja vaikka työkalulaatikko ja ruuvipenkki kiinteäksi varusteeksi pulteilla kiinni. Rokihan painaa jotain 1640kg ilman penkkejä joten vaadittavaan 1800kg:n painoon täytyy kyllä laittaa muitakin työkalua.

Äänestä
  • aattelin paksuhkoo vanerii pohjalevyks ja siihen painava laatikko kii..niillä tulee noin 100 kiloa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huhuilija kirjoitti:

onkos tietoo kyseisen kulkupelin muuttamisesta huolto autoksi...mitä pitää muuttaa yms.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu