Tuossa viime kesänä laitoin ilmoituksen suomi24 treffiin ihan vaan huvikseni uusien tuttavuuksien tähden. En koskaan uskonu löytäväni sitä OIKEAA netin välityksellä,mutta toisin kävi :). Sain monta hyvää tuttavaa palvelun kautta ja loppu vuodesta rohkenin erään miehen kanssa tapaamiseen ja nyt pari kuukautta ollaan ns. seurusteltu ja ihanaa on toivon tosissaan jotta tämä onnistuu :). Onko muilla kokemusta nettirakkaudesta??
muilla kokemusta..?
tiikelii
2456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Pelkkiä uusia kavereita etsin (enkä edes kovin tosissaan), mutta kuinkas kävikään... Löytyi ihana mies, jonka kanssa nyt seurustellaan. Etukäteen en uskonut pätkääkään että niin voisi käydä. Tulipahan oltua taas väärässä. Hyvä niin!
Mulle kävi samoin... Löysin elämäni rakkauden täältä netistä ja edelleen ollaan onnellisesti yhdessä :) Aikomuksenamme on ollu loppu elämämme yhdessä :) Kyllä sen rakkauden voi täältäkin löytää, vaikka toiset väittävät ihan muuta (kateellisia?).Tsemppiä sullekin.