tragus turussa/tampereella

eli onkos kukaan ottanut? olis kiva kuulla etenkin hinnoista & kokemuksista yleensä... mitä esim. turun skin craftissa maksaa, kun sitä paikkaa on täällä niin kehuttu :)
3264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Edelleenkin kannattaa kysellä hinnoista suoraan sieltä lävistysliikkeestä, mutta yleensä siinä 30-40 e paikkeilla pyörivät.

Äänestä

otin skin craftissa anti-traguksen, makso 30 euroa. Todella hyvä palvelu ja ihana Hanna! Kokemuksia on muistakin lävistysliikkeistä, mutta Hannan veroista lävitäjää ei kyllä ole tullut vastaan missään muualla.

Äänestä
  • kiitti tiedosta (ainain suuntaa-antavasta sellaisesta) :) en löytänyt niiden nettisivuilta hinnastoa joten piti tulla tänne huutelemaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

eli onkos kukaan ottanut? olis kiva kuulla etenkin hinnoista & kokemuksista yleensä... mitä esim. turun skin craftissa maksaa, kun sitä paikkaa on täällä niin kehuttu :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu