Dragon-Vesalle

Symphony For The Devil/Symphaty For The Devil löytyy B,S&T:n vinyyliltä 3. Julkaisuvuotta en löytänyt mutta olen ostanut sen 10.1.72. Ainoa muu tieto kappaleesta on "arranged by Dick Halligan". Se on todella upea esitys, suosittelen.

Oliko hyvä työpäivä?
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Työpäivä, sai vaan mut pahalle päälle... Tämä pykoloogia on kivaa mutta rasittavaa samalla...

Aijaa no täytyy yrittää löytää se biisi nettistä, saa nähdä mitä pidän:))
No sinähän aikaseen konella olet, aamulla jo noin varhain... Ei siinä mitään olle vikku jo aamusta:))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täti-täällä kirjoitti:

Symphony For The Devil/Symphaty For The Devil löytyy B,S&T:n vinyyliltä 3. Julkaisuvuotta en löytänyt mutta olen ostanut sen 10.1.72. Ainoa muu tieto kappaleesta on "arranged by Dick Halligan". Se on todella upea esitys, suosittelen.

Oliko hyvä työpäivä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu