mä oon

.. mutta niin huono etten oo kertakaa onnistunu!
.... vai oonko sittekin liian rehellinen tai vaatimaton...
4991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hän lupasi elättää vaikka puoli suomea ! On muuten Hänellä kaksi autoa ja poreamme ! Tunnistitko ? Ai niin ja maailman etevimmät lapset on hänellä ja ystäviä, siis ne kolmen eri isän, sattuipa somasti !

Äänestä
  • ketä varten?

    Äänestä

  • Yleisillä palstoilla.Osoittaa huonoa kotikasvatusta.

    Äänestä

Et ollut järin hyvä, mutta itsetuntosi saattoi parantua mun kanssa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huijarimies! kirjoitti:

.. mutta niin huono etten oo kertakaa onnistunu!
.... vai oonko sittekin liian rehellinen tai vaatimaton...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu