jos on olemassa suomen ykköspunkkibändi KLAMYDIAN faneja niin vastatkaa ihmeessä!!!!!!Mitä mieltä ootte uudest PUNKTSIPUM-Levyst??
klamydia-faneja?????
klamydiafani
9232
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
En välttämättä ole fani, mutta Klamydia on kielttämättä hemmetin hyvä. Bändi on mulle aika tuore löytö kun sattumalta lainasin Klamytapit levyn. Se kolisi ihan täysillä ja nyt olen sitten hommaillut itselleni jonku levyn. Punktsipum on kuulematta vielä, mutta asiaan palataan.
..joo..mun broidi on..iteppä en diggaakkaan oikeen suomipunkist..
mut mut.. punk's not dead vaik roketti roll on sitäki parempaa..toi on ny sit vaa mun mielipide.
ei oo punktsipum levyy tullu kuunneltuu et tälläi
kyllähän niitä löytyy. klamydian harri on legenda! ja sanon näin koska sitä tarkoitan. punktsipum on täydellinen.. oon kuunnellu sitä silleen niinku putkeen ja en tiedä yhtää laulujen nimiä.. mut joo.. punkkareita lisää suomeen. kyllä!
Anarkiaa!
Minulla on kaikki ne cd-levyt, kyllä ne vanhemmat levyt voittaa tän uuden punktsipum-levyn
Täytyy sannoo, et koko Klamydian tuotanto kolisee tykillä! Yhtään ei oo tasö laskenu vuosien varrella!
Klamydia on bändi vailla vertaa!
Kyllä perkele rulaa!
Vaasan nelikko potkii kovasti hyvin.
KLAMYDIA ON IHAN V***N HYVÄ! En oo kuullu uusinta levyy mut vanhat on ihan TAIVAALLISIA! Sanotukset osuu tosi nappiin ja niitä on mukava kuunnella!Mailatkaa jos haluutte keskustelle lisää..
KLAMYDIA R-U-L-E-Z 4-EVER!