Tarja

Olitpas tänään aika nätti :-))

Pekka
151306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voi Pekka...!

Sun olispitänyt sanoa se suoraan eikä täällä virtuaalimaailmassa.....Olisit antanut juuri Hänelle huikean hienon henkisen mielihyvän...!

Äänestä

Ne tarjat kyllä tiedetään...

jokaisella työpaikalla on aina joku 'tarja', keski-ikäinen, elämäänsä kyllästynyt, joka päättää repäistä ja värjätä tukkansa punaiseksi sekä kyniä sen lyhyeksi, 'tarja', joka työn tekemisen lomassa iskee varattuja äijiä ja kuvittelee, että se on elämää

ja valitettavasti jokaisella työpaikalla on aina joku 'pekka', joka elämäänsä kyllästyneenä ei keksi muuta jännittävää kuin kirjoitelle hölmöille palstoille

Äänestä
  • PIENTÄ katkeruutta havaittavissa?

    Äänestä

..on aina kaunis, oikee seksipommi!! panisin..

Äänestä
  • ...

    Äänestä

ainakin se yksi Tarja, jota usein ajattelen ( *huokaa* ). Mutta, ei se Tarja minua noteeraa. perskeles ... :-D (*itkee krokotiilin kyyneleitä*)

Äänestä
  • hakusessa! Mites toi hex-indeksi?

    Äänestä

  • vähän kirjoitti:

    hakusessa! Mites toi hex-indeksi?

    http://www.hex.com/

    Äänestä


  • omppukuut kirjoitti:

    ja deleted.Irti.

    sekaisin. Pillereitä ja viinaa.

    Äänestä

  • citizenkane kirjoitti:

    sekaisin. Pillereitä ja viinaa.

    ne on nuo MacX unohduksen merkit. Deletoida menneet ja katsoa tulevat.

    Äänestä

  • ei kumpaakaan kirjoitti:

    ne on nuo MacX unohduksen merkit. Deletoida menneet ja katsoa tulevat.

    merkkikortit poistettu!
    Puhdas pakka!?
    Narniaan!

    Äänestä

  • ei kumpikaan kirjoitti:

    merkkikortit poistettu!
    Puhdas pakka!?
    Narniaan!

    Narnia ! Paikka vailla vertaa. :-D

    Äänestä

  • anna krokotiilin itkee sillä on isompi pää ;)

    Äänestä

Täällä yksi työpaikan Tarja, jolla sattumoisin sattuu vielä olemaan punainen tukka (tällä hetkellä). En kylläkään ole vielä maistanut kuormasta, eli iskenyt työpaikan miehiä, mutta täytyy sanoa että yhdestä tyypistä olisin kyllä kovin kiinnostunut. Mutta, mutta, en tiedä pitäisikö hommaa viedä eteenpäin vai ei. Vai pitäisikö vain odottaa ja katsoa tapahtuuko mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yks vaan kirjoitti:

Olitpas tänään aika nätti :-))

Pekka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu