Onko joku kokeillut tuota cla valmistetta, mitä mainostetaan suomi24 etusivulla. (30 päivän aloitus vain postikulujen hinnalla)
Onko kokemuksia?? Paljonko sisältää cla:ta??
Onko kokemuksia?? Paljonko sisältää cla:ta??
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Humpuukituote, usko pois.
Tyypillinen humpuukituotteen mainos: On kaikkialla kehuttu ja ylistetty, asiantuntijatkin antavat ylistäviä lausuntoja jne.
Missään ei kerrottu missä tutkimuslaitoksessa kokeita on tehty, kuka asiantuntija esim. Suomessa on tuotteeseen tutustunut jne.
Maksa vain postikulut. Mihin se todellisuudessa sitoo? Miten tilauksen saa katki? Jos tuotetta mainostetaan, niin tarkoitus on rahastus, selvä juttu, eikö?
En ole kokeillut, enkä tuollaisia kokeile. Jos minulla on rahaa lahjoitusta varten, annan sen sellaiseen kohteeseen, että tiedän mitä rahoilla tehdään.
kyllä kokeillut sitä viime kesänä. En huomannut minkäänlaisia muutoksia. Tosin sain muistaakseni sen kuukauden aikana jolloin pillereitä käytin, 3 kiloa pois. Saattoi johtua siitä, että lisäsin liikunnan määrää. Mutta en itse usko tuollaisiin,enkä jatkossa ainakaan aio tilata!!