Haluisin saada sen biisin missä koirat "laulaa" / haukkuu, kuulin yks päivä radiosta.. kenenköhän on?? oli hemmetin hyvä :)
koirien kappale
....
6
2004
Vastaukset
- computerman
baha men-who let the dogs out
- toikaan..
Kiitos sulle, mutta ei oo toikaan. Siis mun mielestä siinä biisissä ei tullut muuta kun koirien haukuntaa/ ulvontaa :) hitsi, mistäköhän sen sais.. Tulikohan Yleltä vai mistä yks päivä..
- ILVESFAN
mistä voi ladat ilmaiseksi baha men-who let the dogs out lähetä mesen kautta tai kerro osite
- computerman
DJ Aligator-Doggystyle
????????????????????????????????????????? - alkp.
Ei ollu tääkään :( vaikeeksi menee varsinkin kun ei oo enempää sanoa tästä biisistä :) kuulin sen ohimennen vaan "toisella korvalla"
- Anonyymi
Oli Sveitsiläinen bändi. Kuulin saman biisin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2224296Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692765Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3942443- 472363
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421639Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5551406Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961334- 571330
- 781329
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251196