Sinkkuristeily

-on syvältä, yhden hengen hytti toista sataa erkkiä. Mikä hiton sinkkuristeily se on jos siihe pitää ottaa kolme juoppoa örveltää. Laivayhtiöiden tarjoukset on ihmeellisii.
21288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kukas tämmösiä risteilyjä järjestää ja koska??

Äänestä
  • vikingillä 29.4. helsingistä tallinnaan. katso vikingin kotisivut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


4h hytissä kirjoitti:

-on syvältä, yhden hengen hytti toista sataa erkkiä. Mikä hiton sinkkuristeily se on jos siihe pitää ottaa kolme juoppoa örveltää. Laivayhtiöiden tarjoukset on ihmeellisii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu