olen juuri eronnut lyhyestä suhteesta.. ja ajan kanssa oppinut kaiken näköistä.. jos kaipaa neuvoja särkyneeseen sydämeen tai muutenkin suhteeseen niin saa kysyä..koska olen huomannut että jos ei ole ketään keneltä apua pyytää niin se ei kovin helppoa ole.haluan siksi auttaa koska se tuntuu kivalta jos saa joitain "sydämiä" paranemaan:)ja otanhan itsekkin opiksi tapahtumista ja muiden murheista..
"parisuhde neuvoja"
-katya-
4692
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mieheni luottamuksen ja rakkauden takaisin?
osoittamalla että olet sen arvoinen..esim.pitämällä lupauksista kiinni jne..riippuen syystä miksi luottamus on kadonnut se voi viedä pidemmänkin aikaa..mutta lopulta kyllä sen saat:)
hei mulla sama ongelma en tiedä mitä teen onnistuin aika pahasti miesystävääni ja loukkasin ja jouduin valehtelemaan erään asian kun en uskaltanut sitä kertoa enkä voinut heti ja kuinka ollakaan se kuuuli sen työkaverilta eli saanko luottamuksen takaisin ikinään vaikka hän sanoi että minun pitää näyttää se minulle että voin taas luottaa mutta en halua että se jättää minut.. muutamalle selvännäkijälle soittanut että anna aikaa hänelle hän tulee takaisin mutta ikävä niin kova..
jos tunteet ovat niin voimakkaat ettei voi olla ilman toista niin kyllä sitä antaa anteeksi mitä vain!..joten ajan kanssa kaikki kyllä järjestyy:)