Katsokaa vähän mitä juttelette naisille, miehet. Akateeminen pappi vaikka olisi, ei näytä välttämättä olevan mitään korvien välissä..kun itseänne korostatte, niin ette huomaakaan, ettei kaikki muut teitä jaksa palvoa.
Naisen kuullen ei kannata kertoa, että ne kaikki kauniit naiset ovat olleet huijareita, kuka topatuilla rintaliiveillä, kuka pumpatuilla alushousuilla. Ja olipa pettymys kun totuus selvisi. Miettikää vähän, miltä se kuulostaa, kun mies valittaa, että entiset näyttivät hiiriltä, ja että miten vaikeaa on löytää juuri sopiva nainen itselleen. Eikä kuitenkaan mies jaksaisi käteensä tumputtaa, kun tekee niin mieli näin kevätauringon paistaessa.
Kappas vaan, tälläisiin juttuihin ei syyllistynyt stereotyyppinen kouluttamaton luuseri, vaan paikkakunnan uusi pastori. Onko siinä nyt laatua itsellään, ylipainoisella kolmeviitosella, penätä seksiä naiselta kuvailemalla kokoajan tappiansa ja sitä ympäröivää karvoitusta. Eikö miehille tule mieleen, että kukaan ei lienee niin miellyttävä, että käytöksen voi unohtaa..
Jos pappi ei sitten pääse kuin meikkaamattomiin seurakuntahiiriin, niin olisi tyytyväinen ja hiljaa, sekä kiittäisi hiiren antelijaisuudesta. Jos taas rukouksessa pyytää laatua keskusteluun, tarvitseeko sitä keskustelua kääntää itse karvoihinsa koko ajan naisten kuullen.
Rukoukset toteutuvat siinä merkityksessä, ja historia tostaa itseään, ettei kukaan laadukas jäänyt kuuntelemaan moista puhetta.
Onko teidän sinkkumiesten pakko munta itsenne niin pahasti, että olette tuominneet itsenne ikuiseen sinkkuuteen. Itseppä ihminen oman tasonsa luo.
Laatutasoa juttuihinne
miehet
3
445
Vastaukset
...no ehkä huomenna o paree mieli?
- Deeprain
..ois pieni pippeli. ..tai ehkä sittenkin pipo :)
- EvisS
:) :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874138Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella273019No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760