Tuli tuossa mieleen, kun tuota penistä niin hanakasti mittaillaan, että onko kukaan naisista tehnyt mittauksia omalle värkilleen?
Eikös se olisi hyvä kun mitat olis tiedossa. Vois suoraan sanoa baarissakin, että sori, sulla on liian löysä toosa mulle ;). Ei tarvis suotta vongata jos onkin liian löysä?
Eikös se olisi hyvä kun mitat olis tiedossa. Vois suoraan sanoa baarissakin, että sori, sulla on liian löysä toosa mulle ;). Ei tarvis suotta vongata jos onkin liian löysä?
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kannatan ;)
"sen" kireyttä voisi mitata? Vai tarkoitatko että mittaisi sen syvyyden?
se mittaus tehtäisiin? Viivotin vain toosaan vai miten?
Entä mitkä mitat olisivat ratkaisevia - istuessa, seistessä, liikkuessa, jännittäen/puristaen, rennossa tilassa, orgasmin aikana vai jälkeen?
Hyvä idea mutta itse en ole seksiseuraa hakemassa baarista joten en kertoisi tuota. Jos julkistaisin värkkini löysyyden/tiukkuuden niin kaikki olivat että olen vain seksin perässä. Olen liikkeellä aina tositarkoituksella, enkä sitä paitsi halua antaa itsestäni halvan bimbon kuvaa, sellainen bimbo ei saa ketään kunnon miestä.
käsittääkseni värkin kireus ja muut ominaisuudethan ovat osittain kiinni naisten kiihottumis tilasta ja lihaksiston kunnosta ja sun muusta. ts. aina sopiva kun osaa käsitellä ;)
naisen v****n pituus on riippumatta naisesta 7,5cm-11cm. mutta väljyys on naisesta itsestään kiinni miten harjoittanu v*****n oli sitten synnyttäny tai ei
se on vain myötäilevä miehen kalun kanssa
Mitenköhän sitä naisen VÄRKKIÄ harjoitetaan? Tarkoittanet naisen LANTIOPOHJAN LIHAKSIA!
nyt äkkiä suunnittelemaan mittalaite, joka mittaa naisen toosan koon. puristusvoiman ym ;D
Insinööreistä ei siihen ole. Tietokonelaitteiden suunnittelu kyllä luonnistaa, mutta kun kyseessä on nainen niin insinöörin kannattaa unohtaa koko homma.
,,,
Helpoin tapa mittaukseen olisi tekopenis.
Tekovehje sisään ja ulkoreunaan merkki. Vehje ulos ja mittaa tuloksen.
Ei liene vaikeaa Blondeillekaan.
"Väljyyttä" näin ei voi mitata, mutta syvyyden hyvin.
testaamaan jos on (oli) vielä neitsyt!
gynekologilla mittauttaa värkkinsä.
Se on sellainen metallinen systeemi, joka laajenee.