L'orealin meikkivoide

Onkos teille kokemuksia L'orealin True match -meikkivoiteesta? Positiivisia / negatiivisia..? :)
2417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

täällä positiivinen kokemus, käyttänyt n. vuoden ja käytän edelleen.

Äänestä

Olen kokeillut. Hyvää on luonnollisesti värivalikoima ja levittyy ihan kivasti. Huonoa on se, että kerääntyy hieman juonteisiin, eikä pysyvyys ei ole huippuluokkaa. Sanoisin, että parempi kuivemmalle kuin rasvaisemmalle iholle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,,, kirjoitti:

Onkos teille kokemuksia L'orealin True match -meikkivoiteesta? Positiivisia / negatiivisia..? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu