Tiedän

mutta mikä on miehen logiikka kun hankkii salaseuraa seksin merkeissä?
Ei käsittääkseni kaikki ole kohdallaan liitossa
jossa elää vaikka olisisikin himomies seksin perään.
Ja saisi avokiltaan tarpeeksi seksiä huomiota hellyytä.
Mikä siinä on ? että etsii muita silloin?


täytynee kysyä täältä kun en miehestä ota selvää

t: se salasex.
4557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Uros on siittäjä, naaras synnyttäjä! Alfauros siittää kaikki, naaraat huolehtii pennuistaan.

Äänestä
  • Onneksi nykyään naiset ovat tulleet yhä miesmäisemmiksi. Vai mitä??? Kauaa ei mene kun on NAISTEN aika. Se on jo nyt.

    Äänestä

..sitä on niin helppo saada. Säkin siinä, aina saatavilla, ainakin sille yhdelle, josta et ota selvää.
Jos teikäläisiä ei olis saatavilla, niin vähän vaikeetahan tässä olis toteuttaa viettejään ja nussia ympäriinsä.
; D

Äänestä

Seksiä saa jokainen joka puolelta, joten varmasti aviossa olevalle (hieman typerämmän puoleiselle toki) miehelle/naiselle voipi kiusaus iskeä.

Ei siihen mun mielestä muuta selitystä ole, seksiä vaan on niin helppo saada -

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllä.. kirjoitti:

mutta mikä on miehen logiikka kun hankkii salaseuraa seksin merkeissä?
Ei käsittääkseni kaikki ole kohdallaan liitossa
jossa elää vaikka olisisikin himomies seksin perään.
Ja saisi avokiltaan tarpeeksi seksiä huomiota hellyytä.
Mikä siinä on ? että etsii muita silloin?


täytynee kysyä täältä kun en miehestä ota selvää

t: se salasex.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu