Onko missään muualla maailmassa niin miehekkäitä miehiä kuin Suomessa?
-Eipä taida olla!
-Eipä taida olla!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Totta turiset, parhaat ovat suomalaisia! Korjaavat autot, osaavat hoitaa lapsia, arvostavat naisiaan, remontoivat talon, tiskaavatkin jos on tarvis
Suomalainen tännekin, rotumies! ;)
super miehekkäitä mutta ihanempia. koska osaavat olla myös herkkiä ja ajatella naisen parasta tai ainakin huomioivat enemmän. Osaavat kyllä suomalaisetkin joskus vain täytyy hieman vihjailla enemmän tai vielä enemmän :) Ole miehekäs mies niinkuin nytkin, onhan tuollainen miehisyys aika ihanaa sekin :)
on suomalainen..joten en ole teidän kanssanne samaa mieltä.
Jos lähdetään kuitenkin siitä, että tarkoitetaan TERVETTÄ suomalaista Miestä. Ei siis näitä luonnevikaisia. Niin sitten on, on ihan oikeesti * halaa suomalaista miestä *
Omalle kohdalleni osunut oikea MIES on vielä upseeri ja herrasmies, sotilas ja mun sankari jonka hyvinvoinnin puolesta tekisin mitä vaan!
tuntuu siltä että miehekkäimmät saattaa täältä löytyä mutta useammassa tapauksessa myöskin typerimmät ja kateellisemmat !
Suomalaisilla on paljon opittavaa ennenkö voidaan varmuudella moista seikkaa todeta :o)
mitäs härmänjätkä uhoaa? Luuletko että netissä päteminen muuttaa yhtään sitä, että suomalainen mies on täysin alistettu, psykobitch suomalaisten horojen toimesta?
se siellä kitisee ;D
on hiton komeita miehiä, olen todennut.
huonolla itsetunnolla varustettuja paskahousujuntteja. Näkyy ravintoloissa puolen yön jälkeen. Eurooppalaiset ystäväni ihmettelevät kovasti koska siellä esiintyminen humalassa julkisella paikalla on tuomittavaa ja merkki luonteen heikkoudesta. Eikä humala sinänsä ole mielestäni tuomittavaa mutta kun usein suomalaisesta tulee riidanhaluinen, omassa säälissään rypevä tai niin hauska veikko että ihan oksettaa kuunnella niitä juttuja.
Taitavat Eurooppalaiset ystäväsi olla juntteja jos luulevat että heidän tapansa pätevät koko maailmassa.