onko tarja

onko tarja kommentoinut asiaa millään tavalla?
3187
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä taputteli Sillanpäätä olalle kun poikaystävä jätti. Siinä teille arvojohtaja.

Äänestä

tiedä ketä tarkoitat? ai siis tavja se on laskemas miehensä paperiosakkeiden arvoa..

Äänestä
  • "Koko kansan" tavja (52 prosenttia on kait sitten "koko kansa") tekee tyypillisen poliitikkoliikkeen: häivýtään kuvioista kun asiat menee pieleen. Kohta tulee se seuraava vaihe, että aletaan syyttää muita. Muistatteko kun uudenvuoden puheessa hehkuteltiin hyvää työllisyyttä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missä? kirjoitti:

onko tarja kommentoinut asiaa millään tavalla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu