RUNNIN KYLPYLÄN

HOIDOISTA KOKEMUKSIA?

Moi!

Haluaisin ostaa ystävälleni 50-v (nainen) syntymäpäivälahjaksi lahjakortin Runnin kylpylään. Ajattelin lahjakortissa Perhepäivää Runnilla 2aik. 2lasta, sis.sauna allasosasto kuntoiluhuoneen käyttö lounas noutopöydästä. Nyt haluaisinkin liittää tuohon jotain tai jonkun ihanan kasvo..muta tai jonkin hoidon..Mutta kunen tiedä noista hoidoista että mikä olisi hyvä jne.
Osaako joku suositella jotakin?

Olisin tosi kiitollinen avusta :)

5

1080

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ritu

      Käväsin katsomassa noita Runnin hoitoja ja kyllä sieltä monenlaista löytyi. Esim. kaikki kylvyt ja hieronnat on yleensä pidettyjä, intialainen päänhieronta on vähän uudempi juttu mutta siitäkin olen kuullut että on hyvä. Kasvohoidoistakin voi valita yleensä melkein minkä tahansa niin niistä pidetään. Tai jos hoitoon liittyy sana rentouttava niin ne on yleensä tosi ihania. Entäs vaikka intialainen päänhieronta prinsessakylpy - kuulostavat niin ihanalle että tulee rento olo pelkästä ajatuksesta :)

    • Ritu

      Aika harvalla tulee lisäksi käytyä jalkahoidossa noin niinkuin itse varattuna. Vaan annapa lahjaksi! Kevyt olo tulee pitkäksi aikaa. Sitäkin voin ihan varauksetta suositella. Jotkut kursailee jalkahoitoa sen takia että häpeilevät jalkojensa kuntoa, mutta kyllä nekin hoitajat on kaikenlaista nähneet eikä vähästä säikähdä. Samoin käsihoidot on ihania.

      Nyt minä oikein innostuin kun jäin noita hoitoja tutkimaan, onneksi on sentään yksi jalkahoito varattuna itselle (tosin ei Runnilta).

      • a.per.kirjoittaja

        Kiitoksia..mäps taidan jonkun rentoutusjutun ottaa ja jos vielä jalkahidon,niin eiköhän se ole siinä =)


      • jade
        a.per.kirjoittaja kirjoitti:

        Kiitoksia..mäps taidan jonkun rentoutusjutun ottaa ja jos vielä jalkahidon,niin eiköhän se ole siinä =)

        oon kyllä kuullut mutten tiedä.


      • Ritu
        jade kirjoitti:

        oon kyllä kuullut mutten tiedä.

        Iisalmen lähellä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      171
      1492
    2. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      725
    3. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      87
      687
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      578
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      536
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      125
      518
    7. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      516
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      490
    9. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      483
    10. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      49
      479
    Aihe