Pyydetään Conania apuun!

Conan tekee Suomea tunnetuksi amerikassa.Conan sanoo edesauttaneen Halosen presidentiksi.Miksei siis pyydettäisi Conania apuun nytkin??
Conan vaan mainostamaan Suomen euroviisua ja voitto tipahtaa tänne. Hyvä Conan.Jeee!
3253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ajattelin juuri samaa asiaa. Conanin tunnin Suomi-jakso taitaa kuitenkin tulla jo tänään tai huomenna. Matkakertomus esitettiin jenkeissä eilen.

Äänestä
  • Mutta jos pyydetäisiin Conan laulamaan suomeksi seuraaviin viisuhin ?

    Äänestä

  • Conanin Suomi-jakso tulee täällä 15 päivä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suomi maailmankartalle kirjoitti:

Conan tekee Suomea tunnetuksi amerikassa.Conan sanoo edesauttaneen Halosen presidentiksi.Miksei siis pyydettäisi Conania apuun nytkin??
Conan vaan mainostamaan Suomen euroviisua ja voitto tipahtaa tänne. Hyvä Conan.Jeee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu