Pitää kerätä kansalaisadressi...

Ei tollasta voi päästää edustamaan Suomea kansainvälisessä, tunnetussa laulukilpailussa. Joku raja pelleilylläkin pitäis olla. Hävettää olla suomalaisena muiden joukossa taas sen jälkeen. Nimilista kiertämään. Presidentti vaikka puuttukoon asiaan. Ai niin sehän tykkää kaikista lesboista ja pervoista ja muusta sairaasta. Hyvä Suomi!!!
9771
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Nimittäin tykkäät Metsäkedosta, ja Metsäketo edustaa justiin kaikkea homon piirteitä!

Äänestä
  • Ja sun isäs oli homopetteri...joo...Kuka sulle hinttipoju sanoi että mä jostain Metsäkedosta tykkäisin? Mä tykkäsin niistä näteistä flikoista, ne ois pärjänny siellä itse kisassakin.

    Äänestä

itsetuntosi siis on noin heikko, ettei se anna leikille sijaa. Voi sinua raukkaa!

Äänestä
  • Oon nauranu jo monta tuntia yhtäsoittoa tolle jutulle. Siis ei voi olla totta!!! :D :D :D)))))

    Äänestä

keskenäs adressia niin perkeleesti! Kas kun et armeijaa huutele avuksi!

Äänestä

Mene jo sairas hoitoon!

Äänestä

"Hävettää olla suomalaisena muiden joukossa taas sen jälkeen."

Et ole Suomen kansalaisuutta tuolla asenteella ansainnutkaan. Kerätäänpä nyt adressi, että saadaan itseään häpeilevät ja nöyristelevät kansalaiset Ruotsin muuttokuormaan. Siellä niitä pullahiiriä riittää, vaikka taitavat jopa hekin olla maastaan ylpeitä.

Äänestä
  • *panee piirakat takasin komeroon*

    Hävettää tosiaan rankasti. Eiks He-Man tai Skeletor ollu mukana ku ei näkyny tuloslistalla??

    Äänestä

Ehkä kannataisi hieman suvaitsevaisuutta hankkia, sillä maailmassa on 6 miljardia erilaista ihmistä kuin sinä. Ja mietippä jos vaikka tulisi paras sijoitus ikinä. Kyllä sitä sitten ollaan eri maata niin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TV.n edessä syönti loppui... kirjoitti:

Ei tollasta voi päästää edustamaan Suomea kansainvälisessä, tunnetussa laulukilpailussa. Joku raja pelleilylläkin pitäis olla. Hävettää olla suomalaisena muiden joukossa taas sen jälkeen. Nimilista kiertämään. Presidentti vaikka puuttukoon asiaan. Ai niin sehän tykkää kaikista lesboista ja pervoista ja muusta sairaasta. Hyvä Suomi!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu