Yleisö äänesti Lordin voittajaksi Suomessa. Muualla ei ole yhtä paljon näitä Lordia haukkuvia humppamummoja ja virsien joikaajia. Lordi voittaa euroviisut vielä suuremmalla marginaalilla kuin suomen karsinnat.
Suomi voittaa euroviisut
kerrankin
14515
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
PELLE HERMANNI- NÄYTTÄÄ TUOLTA VUONNA 2006..
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA
kuset tulee kohta HOUSUUN,,,HYVÄT NAURUT
TÄSTÄ !
BUAHAHHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!
KIEH KJEH!! HAHAHAHA! MENKÄÄ NYT LAPSET JO TUUTILULLAA ,
BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ HH !! PELOTTAAKO?HEHEHEHHEHEHE!!
MONSTERISETÄLORDI TULEE...BÖÖÖÖÖ !! BÖÖÖÖÖÖÖÖ!
positiivisuutta joltain!
Kuule, Euroviisuissa tuskin puberteetti-ikäiset pääsevät äänestämään playstationfantasioitaan, Tosin voi olla, että muutama typerys löytyy ja Lordi saa pari ääntä.
Älä unta nää! Suomi voittaa euroviisut sitten kun lehmät osaavat lentää.
Eiköhän tosiasia ole ettei Suomi nyt ihan voittoon välttämättä pääse. Otetaan esimerkkinä viimevuoden Suomen edustaja. Hänhän ei käynyt mainostamassa omaa kappalettaan kun parissa naapuri maassa kun Ylellä ei ollut varaa mennä muuallle kun taas Valko- venäjän edustaja taisi kiertää melkein joka maassa ja joissakin useaan otteseen. EMpä usko että Yle olisi jossain lisää rahaa saanut.
Niin ja jos Suomi voittaa nin Yle tulee tosi kalliiksi järjestää viisut joten toivotaan ettei Suomi voita mutta sivuaisi edes omaa parasta sijoitustaan
fajo Dåaå PÅ iiik!
Hyvä Suomi (ei Suoli)!
kjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
å'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'
¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'
¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'
¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'
¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'
¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨'¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨uneesti.
Kommentti lähetet