tämähän on ihan perseestä!!!

suomihan nolataan totaalisesti kun tuonne lähetetään tuommoiset pukupellet mölyämään.mikä ihme sai suomen kansan äänestämään tämmöisiä apinoita!!!
3391
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oisit ite vaan äänestäny sitä metsäketoa parisataa kertaa niin ei ois möröt lähteneet ateenaan

Äänestä

ehkä pärjää.mummu 75v

Äänestä

no mun mielestä ainakin nimenomaan ne asut saattavat tehdä ihmisiin vaikutuksen ja muutenki se lava show. Lordi on menestynyt muuallakin kuin Suomessa ja se on tosi hieno juttu. noh, onhan se makuasia mistä tykkää mutta nyt Lordi äänestettiin voittoon ja sillehän ette voi yksinkertasesti mitään! Okei, kyllä ensin Lordin touhu saattaa tuntua hullulta, mutta itsehän Lordi ne asutkin on tehnyt ja näin hyvin pärjännyt, ajatelkaa sitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jooseppi kirjoitti:

suomihan nolataan totaalisesti kun tuonne lähetetään tuommoiset pukupellet mölyämään.mikä ihme sai suomen kansan äänestämään tämmöisiä apinoita!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu