lääkkeen lopettamisesta..

Voiko lääkkeen (Efexor depot)lopettamisesta myöhästyä myös kuukautiset?..
2313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei pitäisi!

Äänestä
  • ..psyykkisistä vaikutuksista? tai pitäs vaihtaa toi uuteen lääkkeeseen.. en jtkn vois uskoa raskauteenkaan kun viimeks noi oli normaalit, enkä oo harrastellu mitään.. ja kuitenkin tuntuu alavatsassa että ne alkais mutta sitten ei alakkaan!! ei kai sillon jos olis raskaana voi tuntua niitä?? alkaa hermot kiristyä vaan jo tästä olo tilasta :/ ...... tai sit oon jo jskn stressikierteessä tästä asiasta :)) blaaablaaablaaablaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


latvalaho kirjoitti:

Voiko lääkkeen (Efexor depot)lopettamisesta myöhästyä myös kuukautiset?..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu