NULLA piiOOOOOiiintss !!

NAURETTAVAA HIRVIÖMössöä

JUNTTI KAMAA
5389
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Junttikamaajan siellä on aina ennenkin ollut. junteista juntein voittaa.

Äänestä
  • noooh.... eipähän suomi taaskaan menesty... perinteet velvoittavat..., mutta ehkäpä saa (positiivista/negatiivista) huomiota?

    Äänestä

aatteleppas jos euroopan heviporukka kuulee et suomest tulee Hevi yhtye euroviisuihin, arvaappas miten siinä käy sit? siinä käy silleen että suomelle tulee ylivoimainen voitto!

edellyttäen tietysti et kansa saa äänestää

Äänestä

sun äitiäs saa hävetä, kun synnytti sut....Metsäketo on paras....kikkeliä sille

Äänestä

Ihan sama kenet me oltas sinne valittu ku Suomen kansa ois haukkunu sen ihan lyttyyn jo ennen ku se ois ateenaan ehtinytkään!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas saa hävetä kirjoitti:

NAURETTAVAA HIRVIÖMössöä

JUNTTI KAMAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu