mutta aivan mitäänsanomaton takamus, mutta miksi hän silti on niin vetävän näköinen???
Jessica Simpsonilla
on aika isot tissit
5977
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sanokaa mulle mikä tässä on. Tämä muija on tyhmä kuin saapas, klassinen bimbo, huono esimerkki nuorille tytöille, mikä lie laulaja-tositvtähti-malli. Ja näinpä tänään kaupassa, että Suomen Cosmopolitanin kannessa. Ihailtava nainen on siis sellainen joka seksin avulla pääsee julkkiksesi? Jessicaa ihailkaamme! Siinä meille mallia miten olla tosinainen. En lue Cosmopolitania, enkä aiokaan.
ootpas kateellinen, voi raukkaa :DD
Hyvä takamus tulee vain treenaamalla, kellään ei ole luonnostaan hyvää pepeaa ellei ole liikunnallista sorttia. Joillakin naisilla taas on luonnostaan iso läskiperse joka ei todellakaan ole yhtäkuin seksikäs ja hyvä.
jonku silikooneista täällä? Sehän on hienoa jos naisen tekee upeeksi ja ihailtavksi kaksi palloa silikoonia niin sulle on varmaan helppo löytää kelpaava vaimo.
Itse haluan kyllä miehekseni jotain aivan muuta kuin kaltases bimbo pojun...
Vaikuttaa idiootilta, enkä ymmärrä myöskään miksi häntä pidetään kauniina.