Miten vedätän

Niin, mieheni ehkäpä pettää minua mutta ei tiedä että minä tiedän. Pitää kai tyhmänä, tai sitten ei vain halua myöntää mitään.

Miten voisin vedättää häntä?
6945
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sulle joku peli, jossa on voittajia?

Äänestä

Jaahh.. keinoja on moniakin. Keinon valitseminen riippuu siitä mihin tulokseen pyrit.

Jos haluat tehdä hänen olonsa oikein tukalaksi niin ei kannata paljastaa että tiedät. Anna hänen jatkaa salailuaan. Ole oikein herttainen ja tee hänelle söpöjä yllätyksiä joka saa hänen olonsa vielä tukalammaksi koska yllätys sekoittaa aina hänen pakkansa toisen kanssa sovituista menoista ja toisaalta tuo vieläkin huonomman omantunnon kun sinä olet niin herttainen. Tämä keino voi olla sinänsäkin hyvä että hän voisi tässä vaiheessa vielä avata silmänsäkin sille kuinka paljon parempi sinä olet kuin se toinen ja kun ei mielestään ole jäänyt kiinni, voisi vielä suunnitella "paluutakin".

Sitten tietysti, jos saat selville siitä naisesta mitään perustietoja, niin voisit kertoa miehellesi että työkaverisi kaverilla on suhde varatun miehen kanssa ja työkaveri kertoi siitä sinulle. Kaveria kuvailisit samanlaiseksi kuin tämä toinen nainen. Pähkäilisit asiaa miehellesi, kaikenlaista yleistä ja sitten kertoisit loppuhuipentumana että nyt tilanne on sitten se että tällä kaverilla on sukupuolitauti eikä uskalla kertoa sitä miehelle. Siis ei mikään kuppa vaan hiv.

Kavereita voisit myös hyödyntää. Eivät varmaan tiedä, avaudu jollekin hänen kaverinsa tyttöystävälle joka ei ole luotettava. Näin koko kaveriporukka saa tietää eikä se todennäköisesti tee hyvää miehesi kaveruussuhteille. Pettäminenhän ei ole yleisesti hyväksyttävää. Voit sitten esittää marttyyria yhteisissä tapahtumissa..

Äänestä
  • kiva voisilmä.

    Äänestä

  • aamupuuroon kirjoitti:

    kiva voisilmä.

    Eihän se edes huomaisi eroa.
    Samaa p:aa se puuro on kuitenkin joka aamu.

    Äänestä

sylje sen ruokaan, pese sen hammasharjalla vessanpönttö, pilaa sen lempivaatteet, ja kaikkea muuta hubaa. sitten kun kyllästyt, niin snaot päin naamaa, että tiedät sen pettämisestä ja lähdet ovesta ulos. tietenkin järjestät asiasi silleen, että on helppo häipyä ja astua omaan kämppään.

Äänestä

Mikä olisi vedätyksen tavoite?
Miten se korjaisi tilannettasi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilkeäksi aion kirjoitti:

Niin, mieheni ehkäpä pettää minua mutta ei tiedä että minä tiedän. Pitää kai tyhmänä, tai sitten ei vain halua myöntää mitään.

Miten voisin vedättää häntä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu