FINLANDIA HUONO SERIFFI!!

Kuka samaa mieltä?

Lisäksi finlandia on liian monella palstalla seriffinä!
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vierailijan silmiin pisti kamala määrä asiattomia viestejä. Tämä taitaakin olla kaikkien suomi24:ään kirjoitettujen häväistysviestien säilytyspaikka. Ns. kaatis.

Äänestä
  • Miten on mahdollista, että yksi tyyppi voi olla seriffinä 40:ssä (neljäkymmentä) keskustelussa ja vieläpä yhtä aikaa.
    Finlandia on haukannut enemmän kuin jaksaa purra, saati niellä.

    Huutaminen ja henkilökohtaiset loukkaukset saavuttaneet uuden ennätyksen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei poista asiattomia viestejä kirjoitti:

Kuka samaa mieltä?

Lisäksi finlandia on liian monella palstalla seriffinä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu