kaasu- ym. vehkeet

Olen kesällä suunnitellut hakevani matkailuauton Saksasta. Sanokaapa asiantuntijat, mistä vuodesta alkaen kaasu- ym vermeet ovat olleet yhtäläiset Euroopassa ettei tarvisi ruveta teettämään mitään
muutosjuttuja haettuun autoon. Kiitti etukäteen.
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hienoa ... Kaasulaitteet ovat muuttuneet yhtäläisiksi siten että jo osa vuonna -96 rekisteröidyistä on samalla paineella, mutta varmuudella vuodesta -97 alkaen.Säästät paljon vaivaa ja rahaa kun hankit auton jossa on sama painen kun täällä Suomessa ,sillä Electrolux on kieltänyt tekemästä muutoksia jääkaappeihinsa ja ainoa vaihtoehto on uuden kaapin hankinta tai kaasumahdollisuuden poisto vanhasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reilassa kirjoitti:

Olen kesällä suunnitellut hakevani matkailuauton Saksasta. Sanokaapa asiantuntijat, mistä vuodesta alkaen kaasu- ym vermeet ovat olleet yhtäläiset Euroopassa ettei tarvisi ruveta teettämään mitään
muutosjuttuja haettuun autoon. Kiitti etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu