Kaveria laihduttamaan - 13 kg

TE joilla olisi urakkana yli kymmenen kilon pudotus, haluaisin vaihdella ajatuksia ja tsempata puolin jos toisinkin.
Peruskunto huono, joten joudun aloittamaan ihan pohjalta.

Jos haluat kirjoitella, laita email osoitetta :)
2438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laita postia [email protected] ja muutkin laihiskamun tarpeessa olevat saa kirjoittaa.

Äänestä

yks, joka kamppailee kilojensa kanssa. Olis ihan kiva vaihtaa ajatuksia ja vinkkejä toisten kanssa. Mulle voi laittaa postia [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikkuahmatti kirjoitti:

TE joilla olisi urakkana yli kymmenen kilon pudotus, haluaisin vaihdella ajatuksia ja tsempata puolin jos toisinkin.
Peruskunto huono, joten joudun aloittamaan ihan pohjalta.

Jos haluat kirjoitella, laita email osoitetta :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu