...millainen paikka on kauneusstudio manskulla, forumia vastapäätä? olen halukas ottamaan rakennekynnet ja kasvohoitokaan ei ole kamalan kallis siellä... onko kokemuksia?
onko tietoa...
anna
7344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tiedän, mikä olet, päällepäin ei-terroristi, sisältä umpikiero terroristi. Sattumalta huomasin tuolta etusivulta uudet viestit ja nimimerkkini.
...mutta minunkin nimeni on anna... olen ollut sitä jo yli 30 vuotta... sitä ei voi kieltää... ja sitä paitsi tuollainen haukkiminen on naurettavaa... en käy täällä aktiivisesti ja haluan käyttää omaa nimeäni...:(
...sinä olet... oma hyväinen paska, joka haluaa vain loukata muita... luulet olevasi maailman ainoa anna! voisitko mennä tuonne osastolle nuoret jauhamaan... tämän kysymyksen vastaus ei ole se että SINÄ OLET ANNA!
Tiedän, mikä olet, päällepäin ei-terroristi, sisältä umpikiero terroristi. Sattumalta huomasin tuolta etusivulta uudet viestit ja nimimerkkini.
Minä olen ainoa oikea Anna. Minulla oli nimimerkki käytössäni jo aikoja sitten. Kiellän kaikkia muita käyttämästä nimimerkkiä "Anna". Eikö ihmisillä ole mitään käytöstapoja kun ottavat toisten nimiä käyttöön. Umpikieroa porukkaa.
...miksi käyt kimppuuni? en todellakaan loukatakseni laittanut nimimerkikseni omaa etunimeäni... en voinut tietää, että se on jollekin niin tärkeää... aion jatkossakin käyttää omaa nimeäni, sanoitpa mitä tahansa.. jos olisit ystävällisesti sanonut, asia olisi ihan eri, mutta tuolla tavalla, hohhoijaa!
En todellakaan ole sama anna joka ensin vastasi. Olen aito ja alkuperäinen ensimmäinen Anna. Te kaksi muuta olette varastaneet minun nimimerkkini.