Mikä vei Lordin voittoon

Mitä enempi näitä kaikkia keskustelu palstoja lueskelee, sitä vakuuttuneempi voi olla siitä että
Lordin vei voittoon ikäryhmä 30-50 väliltä joista suurin osa oli naisia.
Onnea Lordille voitosta.
3370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ymmärrä tätä iloa siitä, että voitto saavutettiin epärehellisin keinoin.
Lapsellista.

Äänestä
  • Ai että oikein epärehellisesti voitti. Jos kerran sai enemmistön äänistä (noin 20000 ääntä enemmän kuin seuraava) niin kerroppas mikä tuossa on epärehellistä?

    Äänestä

  • meni 2 ääntä minulta ja pojaltani

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Seurailija vaan kirjoitti:

Mitä enempi näitä kaikkia keskustelu palstoja lueskelee, sitä vakuuttuneempi voi olla siitä että
Lordin vei voittoon ikäryhmä 30-50 väliltä joista suurin osa oli naisia.
Onnea Lordille voitosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu