RINTALIIVIT

Mistä löytäisi pumpattavia, ilma- tai vesitäytteisiä
rintaliivejä, joilla poven koon saisi näyttämään paria pykälää suuremmalta?
3518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toivottavasti ei mistään. Miksi tavalliset topatut/geelatut push-upit ei käy?

Äänestä
  • siitä yksinkertaisesta syystä, että ne eivät riittävästi korosta hyvin pieniä rintojani

    Äänestä

  • pepsi kirjoitti:

    siitä yksinkertaisesta syystä, että ne eivät riittävästi korosta hyvin pieniä rintojani

    Ne ovat rehellisesti tekorinnat. Muotoonommelluilla tai -puristetuilla liiveillä korostetaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepsi kirjoitti:

Mistä löytäisi pumpattavia, ilma- tai vesitäytteisiä
rintaliivejä, joilla poven koon saisi näyttämään paria pykälää suuremmalta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu