Joku joskus kirjoitteli että aikoo kokeilla noita citrax??tms.kapseleita ja lupaili kertoilla onko ollut mitään apua,no nyt uteliaana kyselisinkin,että oliko apua??Ja jos oli niin millaista?
Citrax kapselit....
Utelias
3920
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
inspiraation antoi laihdutkseen,eli ensi viikolla palautan ja toivon parasta että palauttaavat rahat:)
Nyt aloitin sitten kotikutoisen pistelaskennan ja kahtena ensimmäisenä päivänä putosi kolme kiloa,eli kyllä se on korvien välissä eikä kapseleissa.
Kun vaan jaksais vielä n. kuuden kilon verran tälleen helposti itseään kiduttamatta.
Auttais varmaan kun tilais ne oikeat pisteet sieltä pv:stä mutta en viitsi enää rahaa käyttää vaan yritän näin.
Mulla nimittäin on osa tallessa joitain vanhoja pisteohjeita mutta täällä olen lueskellut niin ne on jonkin verran muuttuneet,mutta hyvä alku tuli ainakin ja se antoi uskoa tulevaan:)
Et voi olla oikeasti noin tyhmä! Terve järki jo sanoo, että laihtumista tapahtuu, kun elimistö kuluttaa enemmän! Humpuukipillerit eivät sellaista aikaan saa. Ainoat toimivat laihdutuslääkket ovat reseptillä saatavat Reductil ja Xenical. Tosin pelkkä pilleri ei saa ihmeitä aikaan, vaan ruokavalio täytyy pistää remonttiin ja lisätä liikuntaa. Näin yksinkertaista se on!
Että MINÄ uskoisin saatika käyttäisin mitään tuollaista.Kunhan vaan kyselin kun jotkut tuntuvat uskovan vaikka mihin kummallisuuksiin ;)
Itse tosiaankin laihdutan ihan terveellisellä ruokavaliolla ja liikunnalla sillä sitä saadaan parempia ja pysyvämpiä tuloksia.